Yataş A.Ş’de Piyasaya Arz Sonrası Gözetim Eğitimi Verdik

YENİ 2017/745/EU MDR TIBBİ CİHAZ TÜZÜĞÜ KAPSAMINDA PİYASAYA ARZ SONRASI GÖZETİM EĞİTİMLERİMİZ YATAŞ. A.Ş’DE DEVAM EDİYOR!

Yeni 2017/745/EU Tıbbi Cihaz Tüzüğü MDR ile birlikte, üreticilerimize daha verimli bir şekilde ulaşmayı hedefliyoruz. Sosyal Medya, İnternet Sitemiz ve Sürekli Danışmanlık yaptığımız firmalar ile birlikte, tüm tıbbi cihaz firmalarına erişmeyi hedefliyoruz. Kâr amacı gütmeden, sosyal medya ve internet sitemizden yeni tüzük hakkında bilgilendirmeler yapıyor, örnekler veriyoruz. Firmalarımıza daha iyi hizmet verebilmek için ISO 13485 standardı kapsamında UDEM Belgelendirme A.Ş. tarafından sertifikalandırıldık. Tıbbice Danışmanlık olarak MDR’a geçiş sürecinde, bu adımları sıkı sıkıya takip edecek, atacağınız her adımda tıbbi cihaz üreticilerimizin yanında olacağız.

Bu kapsamda, YENİ 2017/745/EU MDR TIBBİ CİHAZ TÜZÜĞÜ KAPSAMINDA PİYASAYA ARZ SONRASI GÖZETİM EĞİTİMLERİMİZ Gökhan Yalçın tarafından Yataş Grup kalite birimine verildi. Bizi ağırladıkları bu ilk gün için teşekkür ederiz…

Linkedinden takip etmek için: Linkedin – Tıbbice Danışmanlık

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir